Europejski Tydzień Sportu w Płońsku - Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców
16 września 2022 r., na hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu I Rekreacji Płońsk odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku. W turnieju uczestniczyli uczniowie z klas VII i VIII. Między 2 drużynami trwała zacięta rywalizacja o każdy zdobyty punkt. Pozostałe wydarzenia są szczegółowo opisane tutaj - https://plonsk.pl/kalendarz wydarzen.html?fbclid=IwAR1bB3GI_620g3eZQ52AXEJ_O5iMgfUso7bSP_t3wWDxKiwmGrepdghBUw0
Zapraszamy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!