Spektakl w wykonaniu uczniów Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku
Dzisiaj na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku odbył się spektakl w wykonaniu uczniów Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku "Dziady cz. II" inspirowany twórczością Adama Mickiewicza. Młodych artystów przygotowali:
Dorota Gut-Pacuszka, Anna Markowska - scenariusz i reżyseria,
Arkadiusz Markowski - układy taneczne,
pod kierunkiem Michała Wojtusika Dyrektora Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku.
Gratulujemy młodzieży oraz wszystkim zaangażowanym w realizację tego wydarzenia
Patronat: Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik, Artur Adamski - Starosta Powiatu Płońskiego, Kuratorium Oświaty, współpraca - Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!