27. Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek
W niedzielę, 19 stycznia w kościele parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku odbył się koncert najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd, pieśni i pastorałek. W wydarzeniu uczestniczył burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
Wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta ,,Con Grazia’’ pod dyrekcją Leszka Kalkowskiego, której towarzyszyli soliści:
- Martyna Ciok – wokalistka estradowa
- Agnieszka Kozłowska – sopran
- Krzysztof Matuszak – baryton
- Igor Pawlak – wokalista estradowy
Koncert poprowadził tradycyjnie Krzysztof Matuszak.
fot. U. Gryszpanowicz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!