Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie burmistrza z pracownicami Urzędu Miejskiego w Płońsku

Ocena 0/5

W płońskim Urzędzie Miejskim 2/3 pracowników to kobiety. Dziś burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik spotkał się z urzędniczkami, które wróciły do ratusza po urlopie macierzyńskim, podniosły swoje kwalifikacje i ukończyły studia, a także zmieniły grupę zaszeregowania! Gratulujemy i dziękujemy, że jesteście z nami!

683709950_1397946089037467_2787981851025648736_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności