Spotkanie burmistrza z pracownicami Urzędu Miejskiego w Płońsku
W płońskim Urzędzie Miejskim 2/3 pracowników to kobiety. Dziś burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik spotkał się z urzędniczkami, które wróciły do ratusza po urlopie macierzyńskim, podniosły swoje kwalifikacje i ukończyły studia, a także zmieniły grupę zaszeregowania! Gratulujemy i dziękujemy, że jesteście z nami!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!