Spotkanie Burmistrza z Senatorem RP
28 czerwca 2022r., Płońsk i płoński ratusz odwiedził Tyszkiewicz Wadim. Obecnie senator RP, a wcześniej wieloletni prezydent Nowej Soli.
Wracając ze spotkania w Płocku i przejeżdżając przez Płońsk, skręcił na krótką rozmowę z Andrzejem Pietrasikiem, Burmistrzem Płońska. Wcześniej Panowie działali w Związku Miast Polskich.
Rozmawiali o doświadczeniach w pracy samorządowej, a także rozwoju regionu i trudnościach, z jakimi obecnie zmagają się samorządy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!