Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie Burmistrza z Senatorem RP

Ocena 0/5
28 czerwca 2022r., Płońsk i płoński ratusz odwiedził Tyszkiewicz Wadim. Obecnie senator RP, a wcześniej wieloletni prezydent Nowej Soli.
Wracając ze spotkania w Płocku i przejeżdżając przez Płońsk, skręcił na krótką rozmowę z Andrzejem Pietrasikiem, Burmistrzem Płońska. Wcześniej Panowie działali w Związku Miast Polskich.
Rozmawiali o doświadczeniach w pracy samorządowej, a także rozwoju regionu i trudnościach, z jakimi obecnie zmagają się samorządy.

Galeria zdjęć

Spotkanie Burmistrza z Senatorem RP Spotkanie Burmistrza z Senatorem RP
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności