Projekt "Bezpieczne Wakacje"
Nasza strażniczka miejska Lidia Bralska - zgodnie z zapowiedzią, odwiedza kolejne przedszkola z projektem "Bezpieczne Wakacje".
Dziś zastępczyni komendanta naszej płońskiej Straży Miejskiej wybrała się z ważnym przekazem do dzieci z Przedszkola nr. 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku.
Rozmawiali o tym
- jak bezpiecznie korzystać z przejść dla pieszych
- że zawsze i wszędzie warto nosić odblaski – nie tylko po mroku i jesienią i zimą,
- że trzeba zapinać pasy w samochodzie , nawet, jak się siedzi z tyłu,
- że mniejsze dzieci obowiązkowo powinny jeździć samochodem w specjalnych fotelikach ,
- że kask i ochraniacze na kolana i łokcie to nie obciach, tylko dbanie o siebie podczas jazdy na rowerze, hulajnodze i rolkach.
Na koniec wszyscy zostali obdarowali "bezpiecznymi". Udanych, bezpiecznych wakacji dla wszystkich!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!