Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie przedstawicieli gmin i starostw w Opinogórze

Ocena 0/5

Burmistrz Andrzej Pietrasik i pracownicy Urzędu Miejskiego w Płońsku uczestniczyli w spotkaniu przedstawicieli gmin i starostw zorganizowanym w Opinogórze przez Departament Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Podczas spotkania Dyrektor Departamentu Marcin Podgórski przedstawił przepisy obowiązujących na Mazowszu aktów prawa miejscowego dotyczących ochrony powietrza – znowelizowaną uchwałę antysmogową oraz Program Ochrony Powietrza.

Ponadto zaprezentowano założenia multisamorządowego projektu pn. „Wsparcie mazowieckich gmin w realizacji programu ochrony powietrza dla stref w województwie mazowieckim”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2022-2027.

Galeria zdjęć

spotkanie przedstawicieli gmin i starostw (3) spotkanie przedstawicieli gmin i starostw (1) spotkanie przedstawicieli gmin i starostw (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności