XII sesja Rady Seniorów Miasta Płońska
W poniedziałek, 20 czerwca w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbyła się XII sesja Rady Seniorów Miasta Płońska. Radni seniorzy omówili sprawy związane z pozyskiwaniem środków finansowych z Fundacji Zaczyn, Stowarzyszenia MANKO, Mazowieckiego Centrum Pomocy Społecznej oraz z Radomskiego Centrum Przedsiębiorczości.
Ponadto wraz z przedstawicielami KlubSenior+ w Płońsku oraz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Płońsku debatowano na temat organizacji tegorocznych V Senioraliów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!