Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika

Ocena 0/5

W piątek 13 maja w Płońsku spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika.

W programie - inwestycje współfinansowane ze środków województwa mazowieckiego i Unii Europejskiej:

Rewitalizacja terenów zieleni przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku oraz ul. Pułtuskiej w Płońsku

Rozwój jakościowy płońskiego obszaru funkcjonalnego, w tym rewitalizacja przestrzeni architektonicznej, kulturowej i krajobrazu

Dom dobrej pamięci - renowacja zabytkowej kamienicy przy ulicy Warszawskiej 2 w Płońsku dla potrzeb muzeum historii dwóch narodów współistniejących w przestrzeni jednego miasta przez blisko pięćset lat

Budowa kanalizacji deszczowej w Płońsku - ulica Warszawska

Projekty dotyczące zieleni miejskiej zaprezentowała ogrodnik miejski Małgorzata Melińska.

Galeria zdjęć

Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności