Spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika
W piątek 13 maja w Płońsku spotkanie robocze wicemarszałka województwa mazowieckiego Wiesława Raboszuka i burmistrza Andrzeja Pietrasika.
W programie - inwestycje współfinansowane ze środków województwa mazowieckiego i Unii Europejskiej:
Rewitalizacja terenów zieleni przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku oraz ul. Pułtuskiej w Płońsku
Rozwój jakościowy płońskiego obszaru funkcjonalnego, w tym rewitalizacja przestrzeni architektonicznej, kulturowej i krajobrazu
Dom dobrej pamięci - renowacja zabytkowej kamienicy przy ulicy Warszawskiej 2 w Płońsku dla potrzeb muzeum historii dwóch narodów współistniejących w przestrzeni jednego miasta przez blisko pięćset lat
Budowa kanalizacji deszczowej w Płońsku - ulica Warszawska
Projekty dotyczące zieleni miejskiej zaprezentowała ogrodnik miejski Małgorzata Melińska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!