Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie z funkcjonariuszkami z Zakładu Karnego w Płocku

Ocena 0/5

18 października 2022r., w Urzędzie Miejskim w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik i komendant Straży Miejskiej Bogdan Lewandowski spotkali się z por. Darią Mysiewicz i por. Martą Jóźwiak z Zakładu Karnego w Płocku. Funkcjonariuszki przekazały materiały informacyjne dotyczące pracy w Służbie Więziennej, a także zadeklarowały chęć wspólnych działań promocyjnych.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności