Spotkanie z pszczelarzami
19 października Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło" z Ostrowi Mazowieckiej i Fundacja "Miód i Malina".
Wizyta studyjna pod hasłem ,,Samorząd i Nadleśnictwo dla pszczół" dotyczyła między innymi proekologicznych projektów realizowanych przez Gminę Miasto Płońsk - zarówno tych, którymi już możemy się cieszyć, jak i tych przed nami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!