Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Spotkanie z pszczelarzami

Ocena 0/5

19 października Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z przedstawicielami Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło" z Ostrowi Mazowieckiej i Fundacja "Miód i Malina".

Wizyta studyjna pod hasłem ,,Samorząd i Nadleśnictwo dla pszczół" dotyczyła między innymi proekologicznych projektów realizowanych przez Gminę Miasto Płońsk - zarówno tych, którymi już możemy się cieszyć, jak i tych przed nami.

Spotkanie z pszczelarzami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności