Zjazd z ulicy Grobickiego na osiedle wedlowskie gotowy
Mały remont spora zmiana. Zjazd z ulicy Grobickiego na osiedle wedlowskie gotowy. Wymianę nawierzchni sprawnie przeprowadził płoński ZDiM. Prace zostały sfinansowane ze środków własnych Miasta Płońsk.
Do tej pory była to droga gruntowa. Teraz, dzięki kostce brukowej, jej stan nie będzie zależeć od pogody, a komunikacja z i na osiedle będzie bardziej komfortowa.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!