Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Stacje ładowania samochodów elektrycznych staną w rynku

Ocena 0/5
 
6 września w Urzędzie Miejskim burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał umowę na dostawę i montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Wykonawcą jest firma Arinea, którą reprezentował prezes Zarządu Dawid Piorun.

Do końca września dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych staną na placu 15 sierpnia. Każda z nich będzie mogła obsłużyć po dwa samochody.

- Zaczynamy w Płońsku nową erę. Jeżeli będą kolejne nabory, następne ładowarki pojawią się przed Urzędem Miejskim, ponieważ w naszym mieście jest coraz więcej samochodów elektrycznych – stwierdził burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.

Jak zapowiada Dawid Piorun, samochody elektryczne będzie można ładować już w październiku.
 
Zadanie pn. „Budowa dwóch ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Płońsku współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”
Wartość zadania: 55 298,34 zł

#Mazowszepomaga #programywspacia #solidarnośćmazowiecka
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności