Stacje ładowania samochodów elektrycznych staną w rynku
6 września w Urzędzie Miejskim burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał umowę na dostawę i montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Wykonawcą jest firma Arinea, którą reprezentował prezes Zarządu Dawid Piorun.
Do końca września dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych staną na placu 15 sierpnia. Każda z nich będzie mogła obsłużyć po dwa samochody.
- Zaczynamy w Płońsku nową erę. Jeżeli będą kolejne nabory, następne ładowarki pojawią się przed Urzędem Miejskim, ponieważ w naszym mieście jest coraz więcej samochodów elektrycznych – stwierdził burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.
Jak zapowiada Dawid Piorun, samochody elektryczne będzie można ładować już w październiku.
Zadanie pn. „Budowa dwóch ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Płońsku współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”
Wartość zadania: 55 298,34 zł
#Mazowszepomaga #programywspacia #solidarnośćmazowiecka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!