Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Studniówka maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza

Ocena 0/5

Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik uczestniczył w studniówce maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Płońsku, na którą został zaproszony przez społeczność szkolną.
- Dokonujemy w życiu wyborów, które zaważyć mogą na całym przyszłym życiu. Z pewnością są nimi matura i wybór studiów. Dlatego dziś, sto dni przed maturą, życzę Wam, aby były one trafne i aby przyczyniły się do spełnienia Waszych planów i marzeń. Życzę też udanej zabawy podczas dzisiejszego balu - zwrócił się do tegorocznych maturzystów I LO burmistrz Płońska.
Podczas wieczoru nie zabrakło serdecznych życzeń skierowanych do maturzystów oraz tradycyjnego poloneza, który uroczyście otworzył bal.
Wszystkim maturzystom życzymy wspaniałej zabawy i połamania piór na egzaminie! Niech ten wieczór pozostanie pięknym wspomnieniem na wiele lat.

(foto: Starostwo Powiatowe w Płońsku)

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Studniówka maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza 4 Galeria aktualności Studniówka maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza 3 Galeria aktualności Studniówka maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza 2 Galeria aktualności Studniówka maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności