Studniówka maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza
Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik uczestniczył w studniówce maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Płońsku, na którą został zaproszony przez społeczność szkolną.
- Dokonujemy w życiu wyborów, które zaważyć mogą na całym przyszłym życiu. Z pewnością są nimi matura i wybór studiów. Dlatego dziś, sto dni przed maturą, życzę Wam, aby były one trafne i aby przyczyniły się do spełnienia Waszych planów i marzeń. Życzę też udanej zabawy podczas dzisiejszego balu - zwrócił się do tegorocznych maturzystów I LO burmistrz Płońska.
Podczas wieczoru nie zabrakło serdecznych życzeń skierowanych do maturzystów oraz tradycyjnego poloneza, który uroczyście otworzył bal.
Wszystkim maturzystom życzymy wspaniałej zabawy i połamania piór na egzaminie! Niech ten wieczór pozostanie pięknym wspomnieniem na wiele lat.
(foto: Starostwo Powiatowe w Płońsku)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!