Świąteczne spotkanie z Mikołajem w Miejskim Centrum Kultury
W niedzielę, 7 grudnia, w Miejskim Centrum Kultury odbyło się wyjątkowe spotkanie z Mikołajem, przygotowane dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. To coroczne wydarzenie niezmiennie wywołuje uśmiechy zarówno na twarzach dzieci, jak i dorosłych.
Na najmłodszych uczestników czekały słodkie upominki, pluszaki, poczęstunek oraz specjalna projekcja filmu, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.
W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Kierownik MOPS Łukasz Gołębiewski wraz z pracownikami oraz Radna Rady Miejskiej Monika Zimnawoda.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!