Mali piłkarze, wielkie emocje
W niedzielę, 7 grudnia w hal Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się IV edycja turnieju „Gramy z Mikołajem” zorganizowanego przez Footballschool Płońsk dla zawodników z rocznika 2018.
Po zaciętej rywalizacji wyniki ukształtowały się następująco:
I miejsce - KS Joniec
II miejsce - Footballschool Płońsk I
III miejsce - Footballschool Płońsk II
IV miejsce - Sokół Nasielsk
V miejsce - Stegny Wyszogród
Dekoracji drużyn dokonali Burmistrz Andrzej Pietrasik i Mariusz Unierzyski.
Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju uznano Szymona Fabiańczyka z Footballschool II, najlepszym strzelcem - Dawida Lewandowskiego, także z Płońska (8 bramek), a najlepszym zawodnikiem - Mikołaja Kujawę z Jońca.
Cieszymy się, że nasze miasto i nasze obiekty kolejny raz stały się areną rywalizacji o zasięgu ponadpowiatowym. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, a także ich trenerom i rodzicom.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!