Świąteczno-mikołajkowe spotkania
W niedzielę, 8 grudnia w Miejskim Centrum Kultury Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik spotkał się z podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzieci z okazji zbliżających się świąt zostały obdarowane prezentami, obejrzały film, a po słodkim poczęstunku bawiły się przy choince.
W Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się mikołajkowe zawody pływackie „Pływaj ze świętym Mikołajem” zorganizowane przez Pływacki Uczniowski Klub Sportowy „Płońsk” oraz Szkołę Pływania i Płetwonurkowania Roberta Goszczyńskiego. W zawodach udział wzięło ponad 180 zawodników z roczników 2006-2019 i młodsi .
Odbyły się także mikołajkowe mecze corocznie organizowane przez Płońską Akademię Futbolu „Haratamy w galę z Mikołajem”, w których udział wzięły drużyny z aż 6 powiatów.
Burmistrz Andrzej Pietrasik uczestniczył również w świątecznym spotkaniu Koła Pszczelarzy w Płońsku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!