Najpiękniejsze bombki wybrane
W konkursie na najpiękniejsza bombkę bożonarodzeniową wpłynęło 148 zgłoszeń. Nagrody zostały wręczone 6 grudnia podczas wydarzenia „Bajkowe Mikołajki na Mazowszu”.
Komisja oceniająca prace kierowała się takimi kryteriami, jak:
- zgodność z tematem konkursu,
- oryginalność,
- pomysłowość,
- estetyka wykonania,
- interpretacja własna tematu.
Laureaci konkursu
I kategoria – dzieci do lat 6
- I miejsce zajęła – Helena Maliszewska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku (oddział przedszkolny w SP3)
Wyróżnienia otrzymali:
- Franciszek Kornatowski – Przedszkole
- Leon Piekarczyk – Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku
- Agata Jakóbiak – Przedszkole nr 4 Pod Zielonym Listkiem w Płońsku
II kategoria – dzieci w wieku 7 – 14 lat
- I miejsce – Karolina Dąbrowska – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Płońsku
Wyróżnienia otrzymali:
- Oliwier Sosiński – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
- Zuzanna Gołota – Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. W. Jędrzejewicza w Płońsku
Już 10 grudnia wszystkie bombki zostaną zawieszone na choince w Ratuszu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Urzędu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!