Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Święto Pszczół w ogródku jordanowskim

Ocena 0/5
W najbliższą niedzielę, tj. 17/07, o godz. 16:00 w ogródku jordanowskim będziemy hucznie obchodzić Święto Pszczół .
Wraz z Mck Płońsk zapraszamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w Płońsku na ,,miodzio imprezę’’. Będzie to rodzinny piknik edukacyjny z okazji Dnia Przyjaciół Pszczół. W programie:
- pszczele zabawy 
- konkursy 
- warsztaty plastyczne
- dmuchańce 
- ul pokazowy z żywymi pszczołami 
- stoiska z miodami, watą cukrową, napojami i lodami.
Przybywajcie całymi rodzinami, z przyjaciółmi, ze znajomymi na świętowanie tego pszczelego wydarzenia. Partnerem wydarzenia jest I. i P. Budziszewscy Gospodarstwo Pasieczne "Miód i Malina".
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności