Święto Pszczół w ogródku jordanowskim
W najbliższą niedzielę, tj. 17/07, o godz. 16:00 w ogródku jordanowskim będziemy hucznie obchodzić Święto Pszczół .
Wraz z Mck Płońsk zapraszamy wszystkich, którzy spędzają wakacje w Płońsku na ,,miodzio imprezę’’. Będzie to rodzinny piknik edukacyjny z okazji Dnia Przyjaciół Pszczół. W programie:
- pszczele zabawy
- konkursy
- warsztaty plastyczne
- dmuchańce
- ul pokazowy z żywymi pszczołami
- stoiska z miodami, watą cukrową, napojami i lodami.
Przybywajcie całymi rodzinami, z przyjaciółmi, ze znajomymi na świętowanie tego pszczelego wydarzenia. Partnerem wydarzenia jest I. i P. Budziszewscy Gospodarstwo Pasieczne "Miód i Malina".


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!