Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku
Na płońskim orliku przy ul. Północnej (na tyłach SP4) w niedzielę, 19 czerwca 2022r., rozegrano wielki i emocjonujący Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2010 i młodsi. Na trybunach zasiedli kibice, rodzice i Andrzej Pietrasik, Burmistrz Płońska, który na koniec wręczył drużynom okolicznościowe dyplomy i puchary. W turnieju wzięło udział 6 drużyn.
Wyniki i wygrane:
1 m. Football School Płońsk I
2 m. Delta Słupno
3 m. GKS ŚWIERCZE
4 m. LKS ŚWIT Staroźreby
5 m. Football School Płońsk II
6 m. Uks Sokół Nasielsk
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Brawa dla drużyn!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!