Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku

Ocena 0/5
Na płońskim orliku przy ul. Północnej (na tyłach SP4) w niedzielę, 19 czerwca 2022r., rozegrano wielki i emocjonujący Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2010 i młodsi. Na trybunach zasiedli kibice, rodzice i Andrzej Pietrasik, Burmistrz Płońska, który na koniec wręczył drużynom okolicznościowe dyplomy i puchary. W turnieju wzięło udział 6 drużyn.
Wyniki i wygrane:
1 m.  Football School Płońsk I
2 m. Delta Słupno
3 m.  GKS ŚWIERCZE
4 m. LKS ŚWIT Staroźreby
5 m. Football School Płońsk II
6 m. Uks Sokół Nasielsk
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Brawa dla drużyn!

Galeria zdjęć

Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku Turniej Piłki Nożnej na płońskim orliku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności