Umowa na zakup respiratora na oddział kardiologiczny
We wtorek 14 czerwca, Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i dyrektor Szpitala w Płońsku Liliana Kraśniewska podpisali umowę, na podstawie której miasto Płońsk przekaże SPZZOZ w Płońsku 100 000 zł na zakup respiratora na oddział kardiologiczny, centrali do kardiomonitora na oddział kardiologiczny i narzędzi chirurgicznych do operacji kręgosłupa.
- Szpital jest miejscem, które powinniśmy wspierać. Pomagamy na tyle, na ile możemy. Zdecydowaliśmy się przekazać te pieniądze wcześniej, ponieważ spodziewam się, że na koniec roku sytuacja finansowa będzie jeszcze gorsza. Po rozdysponowaniu wolnych środków, jednym z pierwszych miejsc, na które je przeznaczyłem jest właśnie szpital - mówi burmistrz Andrzej Pietrasik.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!