Wręczenie pamiątkowych medali Pracownikom Banku Spółdzielczego w Płońsku
13 czerwca 2022 r., podczas zebrania przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Płońsku burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wręczył pracownikom najstarszego banku w mieście pamiątkowe medale z okazji 30-lecia samorządu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!