Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Webinarium na temat ochrony środowiska i energii odnawialnej

Ocena 0/5

Związek Miast Polskich zaprosił miasto Płońsk - w ramach wymiany dobrych praktyk - do udziału w webinarium na temat ochrony środowiska i energii odnawialnej.

Przygotowana została krótka prezentacja, którą przedstawili Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wraz z Prezesem PECu Panem Dariuszem Marczewskim.

W prezentacji przedstawiono działalność miejskich spółek PEC i PGK pod kątem działań w zakresie ochrony środowiska.

Galeria zdjęć

Pan Burmistrz oraz prezes PEC Dariusz Marczewski P. Burmistrz oraz Prezes PEC Dariusz Marczewski Widok na telekonferencje Działania na rzecz środowiska Współpracujemy Płońsk działamy w zakresie ochrony środowiska Podstawa to strategia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności