Webinarium na temat ochrony środowiska i energii odnawialnej
Związek Miast Polskich zaprosił miasto Płońsk - w ramach wymiany dobrych praktyk - do udziału w webinarium na temat ochrony środowiska i energii odnawialnej.
Przygotowana została krótka prezentacja, którą przedstawili Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wraz z Prezesem PECu Panem Dariuszem Marczewskim.
W prezentacji przedstawiono działalność miejskich spółek PEC i PGK pod kątem działań w zakresie ochrony środowiska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!