Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Płońska
W sobotę, 22 maja br., mimo niesprzyjającej aury w Wędkarskich Zawodach Spławikowych o Puchar Burmistrza Płońska wystartowało 25 zawodników.
Najlepszy okazał się Maciej Smoliński, który łącznie złowił 5,80 kg ryb, drugie miejsce zajął Jakub Milewski z wynikiem 2,25 kg. Trzeci był Bartosz Januszewski - 2,20 kg.
Brawa dla najmłodszych wędkarzy Amelii Jakubczyk, Kamila Sabalskiego i Wiktora Lewandowskiego.
Uczestnikom zawodów puchary i nagrody wręczył burmistrz Andrzej Pietrasik.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!