Międzynarodowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy
21 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy.
- Jeżdżę rowerem do pracy codziennie, nie tylko od święta - mówi burmistrz Andrzej Pietrasik. I dodaje:
- To najszybszy, najtańszy i najzdrowszy sposób poruszania się po Płońsku. Tym bardziej, że jesteśmy w trakcie największej inwestycji w historii Płońska, w ramach której powstaje 10 km nowych ścieżek rowerowych.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!