Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wiata rekreacyjno-wypoczynkowa

Ocena 0/5

Zaczynali od maseczek, od lipca działa zainicjowana przez nich jadłodzielnia. Teraz pora na wiatę rekreacyjno-wypoczynkową. Mowa o coraz bardziej wszechstronnym duecie Monika ZimnawodaJakub Rogowski. Wiata rośnie właśnie na placu zabaw na terenie osiedla nr 13. Jak zapowiadają pomysłodawcy będzie to miejsce spotkań, ale konkretny profil poznamy później. Możliwe, że będzie to książkodzielnia lub bawidzielnia. Na tym nie koniec, bo Pani Monika i Pan Jakub mają głowy pełne pomysłów. Z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczą.

Galeria zdjęć

Wiata rekreacyjno-wypoczynkowa Wiata rekreacyjno-wypoczynkowa Wiata rekreacyjno-wypoczynkowa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności