Wiata rekreacyjno-wypoczynkowa
Zaczynali od maseczek, od lipca działa zainicjowana przez nich jadłodzielnia. Teraz pora na wiatę rekreacyjno-wypoczynkową. Mowa o coraz bardziej wszechstronnym duecie Monika Zimnawoda i Jakub Rogowski. Wiata rośnie właśnie na placu zabaw na terenie osiedla nr 13. Jak zapowiadają pomysłodawcy będzie to miejsce spotkań, ale konkretny profil poznamy później. Możliwe, że będzie to książkodzielnia lub bawidzielnia. Na tym nie koniec, bo Pani Monika i Pan Jakub mają głowy pełne pomysłów. Z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczą.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!