Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wizyta Partnerów z Norwegii

Ocena 0/5

Johan Barstad i Rhys Evans z norweskiego University for Green Development z Bryne odwiedzili w czwartek plac budowy, czyli powstające muzeum ziemi płońskiej w byłym dworcu PKP oraz wieżę ciśnień, w której znajdzie się planetarium i obserwatorium astronomiczne.

Partnerzy z Norwegii przebywają w Płońsku w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku”.

347427612_656306849868065_4931263637133335293_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności