Wizyta Partnerów z Norwegii
Johan Barstad i Rhys Evans z norweskiego University for Green Development z Bryne odwiedzili w czwartek plac budowy, czyli powstające muzeum ziemi płońskiej w byłym dworcu PKP oraz wieżę ciśnień, w której znajdzie się planetarium i obserwatorium astronomiczne.
Partnerzy z Norwegii przebywają w Płońsku w ramach projektu pn. „Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!