WNIOSEK O BEZPŁATNY AUDYT TYLKO DO 15 LIPCA!
Właściciele domów ogrzewanych starymi kotłami - pozaklasowymi oraz 3 i 4 klasy mogą składać wnioski o bezpłatne wykonanie dokumentu audytu energetycznego.
- To dokument, który określi wszelkie potrzeby energetyczne budynku, wskaże najlepsze rozwiązania techniczne w zakresie wymiany kotła i termomodernizacji. Jest on jest niezbędny, aby uzyskać dotację z Programu „Czyste Powietrze” na wymianę kotła czy termomodernizację, w wysokości nawet do 100%. Zapraszam w godzinach pracy Urzędu - mówi Ekodoradca Alina Braulińska.
Regulamin naboru wniosków i druk wniosku znajdują się na stronie internetowej Miasta Płońsk www.plonsk.pl w zakładce „Mazowsze bez smogu”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!