Wizyta liderów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w Płońsku
W KlubieSenior+ w Płońsku działającym w ramach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku odbyło się wyjątkowe spotkanie w ramach XX edycji Programu Liderskiego Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
Gościliśmy liderki i liderów z całej Polski. Osoby, które każdego dnia działają z ludźmi i dla ludzi. Rozmawialiśmy o współpracy samorządu z NGO, wymienialiśmy doświadczenia i pokazaliśmy nasze dobre praktyki – m.in. Fundację „Miód i Malina”.
W wydarzeniu uczestniczył także Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik. Płońsk inspiruje.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!