Wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego
Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Płońsku, burmistrz Andrzej Pietrasik oraz przewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Barański wręczyli akty nadania stopnia awansu zawodowego:
1) Pani Marzenie Beacie Barcelak – nauczycielce Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku, 2) Pani Annie Marii Dłużniewskiej – Woźnickiej – nauczycielce Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku,3) Pani Joannie Ewie Sielczak – nauczycielce Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku.
Serdecznie gratulujemy, życzymy sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!