Podziękowania za doskonale przeprowadzoną akcję gaśniczą pożaru supermarketu przy ul. Młodzieżowej
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Płońsku Burmistrz Andrzej Pietrasik oraz Przewodniczący Rady Arkadiusz Barański przekazali podziękowania Komendantowi Powiatowemu Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Arturowi Czachowskiemu, Zastępcy Komendanta PSP w Płońsku Januszowi Majewskiemu, Aleksander Jarosławski - Prezesowi Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płońsku, a także Prezesowi OSP Płońsk Markowi Szydłowskiemu za doskonale przeprowadzoną akcję gaśniczą pożaru supermarketu przy ul. Młodzieżowej, do którego doszło 2 grudnia.
W akcji uczestniczyły zastępy PSP w Płońsk, a także jednostki ochotnicze: OSP Płońsk, OSP Kaczorowy, OSP Naruszewo, OSP Stare Radzikowo, OSP Joniec, OSP Nowe Wrońska, OSP Dzierzążnia, OSP Sochocin, OSP Siedlin, OSP Radzymin, OSP Baboszewo i OSP Raciąż.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!