Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach
Dziś o godz. 10:00 z parkingu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku wyruszyła 45-osobowa grupa dzieci, przed którą 7 dni wakacyjnych atrakcji.
- Życzę niezapomnianych wrażeń, dobrej pogody i bezpiecznego wypoczynku - powiedział dziś Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który spotkał się z młodymi płońszczanami przed ich wyjazdem na kolonie.
Oprócz pobytu w pięknie położonym ośrodku w Goszczycach, koloniści odwiedzą Edukacyjny Park Rozrywki "Farma Iluzji" w Trojanowie, wezmą udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych, profilaktycznych i wycieczkach rowerowych. Nie zabraknie również dyskoteki i ogniska na zakończenie turnusu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!