Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach 

Ocena 0/5

Dziś o godz. 10:00 z parkingu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku wyruszyła 45-osobowa grupa dzieci, przed którą 7 dni wakacyjnych atrakcji.

- Życzę niezapomnianych wrażeń, dobrej pogody i bezpiecznego wypoczynku - powiedział dziś Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, który spotkał się z młodymi płońszczanami przed ich wyjazdem na kolonie. 

Oprócz pobytu w pięknie położonym ośrodku w Goszczycach, koloniści odwiedzą Edukacyjny Park Rozrywki "Farma Iluzji" w Trojanowie, wezmą udział w zajęciach rekreacyjno-sportowych, profilaktycznych i wycieczkach rowerowych. Nie zabraknie również dyskoteki i ogniska na zakończenie turnusu.

Galeria zdjęć

Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  16 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  15 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  14 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  13 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  12 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  11 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  10 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  9 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  8 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  7 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  6 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  5 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  4 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  3 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  2 Wystartował III turnus kolonii letnich w Goszczycach  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności