Płońsk ogarnęła prawdziwa mania pomagania
Jej efektem są setki tysięcy złotówek na leczenie dziesięcioletniego Szymona, który dzielnie walczy ze wznową białaczki, setki osób, które angażują się w organizację działań dla Szymona i jeszcze więcej darczyńców, dziesiątki wydarzeń, które odbywają się po to, by pomóc.
Miniony weekend był tego przykładem
W czwartek, 31 lipca zakończyła się licytacja na stronie Gramy dla Szymona, w której Burmistrz Andrzej Pietrasik zaoferował wyjątkową możliwość poznania budowy historycznej płońskiej inwestycji sportowej od kuchni. Najwyższe oferty złożyli: Aleksandra Guzowska i Jarosław Marciniak. Ponieważ zaproponowane kwoty różniły się od siebie nieznacznie, Burmistrz zaprasza oboje Państwa na to jedyne w swoim rodzaju zwiedzanie, podczas którego osobiście opowie Wam najciekawsze smaczki na temat powstającego stadionu.
W sobotę,2 sierpnia na turnieju piłkarskim dla chłopca zebrano ponad 30 000,00 złotych, a podczas niedzielnego koncertu prawie 15 000,00 zł.
Jak poinformowali Rodzice Szymona, łącznie zebrano już pół miliona złotych. Nie byłoby tego, gdyby nie cała masa dobrych ludzi ze Stowarzyszenia Idziemy na Spacer na jednym z pierwszych miejsc na czele.
Płońszczanie, nie spoczywamy na laurach. Na terapię CART-cell w klinice w Rzymie, przeloty i zakwaterowanie potrzeba jeszcze drugie tyle. Działamy dalej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!