X Zjazd Absolwentów i Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Płońsku
24 września 2022r., Burmistrz Andrzej Pietrasik i zastępca burmistrza Teresa Kozera reprezentowali samorząd miasta Płońsk podczas X Zjazdu Absolwentów i Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Płońsku. Burmistrz Andrzej Pietrasik złożył życzenia uczestnikom zjazdu - na czele z przewodniczącym komitetu organizacyjnego - Andrzejem Konstantinowem, podkreślił, że I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza jest ważną częścią historii miasta. Burmistrz przedstawił również zebranym w sali Mck Płońsk zmiany, jakie nastąpiły w Płońsku w ciągu ostatnich lat, mówił m.in. o osiągnięciach miasta w dziedzinie ekologii i ochrony środowiska, zrealizowanych inwestycjach - budowie obwodnic zachodniej i centrum, a także o trwającej rewitalizacji rynku i przyległych ulic.
Zastępca burmistrza Teresa Kozera podzieliła się swoimi wspomnieniami z okresu nauki w I LO i pracy w szkole.
Historię zjazdów przypomniał pełniący od 1997 r. funkcję przewodniczącego komitetu organizacyjnego - Andrzej Konstantinow. Życzenia i gratulacje złożyli również marszałek Województwa Mazowieckiego @Adam Struzik, radny Sejmiku Województwa Paweł Obermeyer, starosta Powiatu Płońskiego Elżbieta Wiśniewska oraz wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!