Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zakończenie pracy zawodowej Pani Jolanty Szczygieł

Ocena 0/5

Po wielu latach oddanej pracy na rzecz naszej społeczności Pani Jolanta Szczygieł – Główny Specjalista ds. polityki społecznej przechodzi na zasłużoną emeryturę. Pani Jolanta zaczęła przygodę z Urzędem Miejskim w 2007 r. Zajmowała się kolejno sprawami administracji, zamówień publicznych, oświatą i polityką społeczną. Łącznie w płońskich instytucjach przepracowała ponad 40 lat, wnosząc do nich zaangażowanie, profesjonalizm oraz codzienną życzliwość. Za wszystko to dziękował jej dziś Burmistrz Andrzej Pietrasik oraz zespół Urzędu Miejskiego w Płońsku.   

Pani Jolu, dziękujemy raz jeszcze za wspólne lata. Niech czas emerytury będzie pełen spełnionych marzeń, pasji i odpoczynku. Do zobaczenia!

521950838_613533595130154_95563873827159958_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności