Stanisław Urban nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej nr w Płońsku
Dziś (29 lipca) Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik oficjalnie powierzył obowiązki dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II Stanisławowi Urbanowi. Konkurs na to stanowisko ogłoszony był w czerwcu. Stanisław Urban, dotychczasowy wicedyrektor placówki, był jedynym kandydatem w prowadzonym postępowaniu. To osoba doświadczona, przygotowana do pełnienia funkcji, co udowodniła przed komisją konkursową. W oświacie pracuje od 1998 roku. Kadencja rozpocznie się z nowym rokiem szkolnym i potrwa 5 lat. Wcześniejsza dyrektor, Marzanna Szacherska przed wakacjami ogłosiła przejście na emeryturę. Stanisław Urban jako najważniejsze wyzwanie na najbliższe 5 lat wymienia na pierwszym miejscu zdrowie, bezpieczeństwo i edukację uczniów. Burmistrz wraz z podległymi pracownikami zajmującymi się sprawami oświaty w Płońsku życzył mu powodzenia w wypełnianiu nowej misji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!