Wystąpią:Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Con Grazia" pod batutą Leszek Kalkowski oraz Mażoretki MCK Diament Płońskpod kierunkiem Edyty Gałeckiej- niedziela, 15 października godz. 16.00Bądźcie z nami!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!