Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Con Grazia" pod batutą Leszek Kalkowski oraz Mażoretki MCK Diament Płońsk pod kierunkiem Edyty Gałeckiej - niedziela, 15 października godz. 16.00 Bądźcie z nami!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!