Dzisiaj Ratusz odwiedziły dzieci z Językowo-Sportowego Niepublicznego Przedszkola „Mali Giganci”. Maluchy, na ręce Zastępcy Burmistrza Teresy Kozery, przekazały zaproszenie na uroczystość pasowania na przedszkolaka.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!