Zasłużona emerytura wieloletniej pracownicy Urzędu Miejskiego
Wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego - pani Agnieszka Studzińska przechodzi na emeryturę. Pani Agnieszka rozpoczęła pracę w ratuszu 1 października 1990 r. Przez ponad trzy dekady pracowała w Wydziale Finansowym. Dała się poznać jako osoba życzliwa i pomocna, w sposób rzetelny i profesjonalny wykonująca swoje obowiązki.
Za wieloletnią pracę dziękował jej burmistrz Andrzej Pietrasik wraz z zespołem pracowników Urzędu Miejskiego w Płońsku!
Niech czas emerytury będzie pełen spełnionych marzeń, pasji i odpoczynku. Do zobaczenia!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!