Zawodnicy z Płońskiej Akademii Futbolu wraz z trenerem z okolicznościowymi dyplomami od Andrzeja Pietrasika - Burmistrza Płońska
Czym sobie zasłużyli?
- drużyna prowadzona przez trenera Emila Kucińskiego w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022 wygrała WSZYSTKIE MECZE I lidze okręgowej juniorów młodszych B1
Podczas spotkania obecni byli również: Tomasz Rembecki Prezes PAF oraz Szymek Pająk Sekretarz PAF.
Dyplomy otrzymali:
Bielicki Wojciech, Czarnecki Piotr, Górczyński Bartosz, Konopka Maksymilian, Krawczyk Kacper, Kurzawa Kacper, Malicki Jacek, Milewski Michał, Modrzejewski Szymon, Nowicki Marcel, Piechna Mateusz, Piekarczyk Aleksander, Wysocki Kacper, Ziółkowski Jan, Żebrowski Jakub, Żuchliński Mikołaj.
Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy sportowe !

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!