Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Zjazd z ulicy Grobickiego na osiedle wedlowskie gotowy

Ocena 0/5

Mały remont spora zmiana. Zjazd z ulicy Grobickiego na osiedle wedlowskie gotowy. Wymianę nawierzchni sprawnie przeprowadził płoński ZDiM. Prace zostały sfinansowane ze środków własnych Miasta Płońsk.
Do tej pory była to droga gruntowa. Teraz, dzięki kostce brukowej, jej stan nie będzie zależeć od pogody, a komunikacja z i na osiedle będzie bardziej komfortowa.

569499609_1242598361238908_2403768201494135874_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności