Logo Urzędu Miasta w Płońsku

25-lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego

Ocena 0/5

Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w uroczystości z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, która odbyła się 5 czerwca 2023 r., w Otrębusach. 
W wydarzeniu uczestniczyli marszałek województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Wiesław Raboszuk - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek, przewodniczący sejmiku mazowieckiego Ludwik Rakowski, przewodnicząca Mazowieckiego Stowarzyszenia Gmin na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Małgorzata Bebelska oraz samorządowcy z z terenu województwa mazowieckiego. Panu Marszałkowi, całemu zarządowi Województwa Mazowieckiego, radnym wojewódzkim i wszystkim pracownikom samorządu województwa życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów zawodowych, a przede wszystkim powodzenia w realizacji przedsięwzięć na rzecz Mazowsza i naszych „małych ojczyzn”.

347237818_216588971183892_1668448543540279402_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności