25-lecie Samorządu Województwa Mazowieckiego
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął udział w uroczystości z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, która odbyła się 5 czerwca 2023 r., w Otrębusach.
W wydarzeniu uczestniczyli marszałek województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Wiesław Raboszuk - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego, były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek, przewodniczący sejmiku mazowieckiego Ludwik Rakowski, przewodnicząca Mazowieckiego Stowarzyszenia Gmin na Rzecz Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Małgorzata Bebelska oraz samorządowcy z z terenu województwa mazowieckiego. Panu Marszałkowi, całemu zarządowi Województwa Mazowieckiego, radnym wojewódzkim i wszystkim pracownikom samorządu województwa życzymy wszelkiej pomyślności, sukcesów zawodowych, a przede wszystkim powodzenia w realizacji przedsięwzięć na rzecz Mazowsza i naszych „małych ojczyzn”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!